Dzisiejszy dzień upłynął w prawdziwie wiosennej atmosferze. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wzięli udział w przygotowanych aktywnościach i wspólnie powitaliśmy nadchodzącą wiosnę.
Klasa 2 zaprezentowała przedstawienie pt. „Jak wiosna rozweseliła smutną królewnę”, które zostało nagrodzone gromkimi brawami.
W kategorii klas 4–8 zwyciężyła klasa 5, która w tym dniu wykazała się największą aktywnością podczas obchodów Dnia Wiosny – gratulujemy! Podczas apelu klasa otrzymała również voucher jako nagrodę za swoje zaangażowanie i świetną współpracę.
Podczas apelu wręczono także nagrody w konkursie plastycznym „Kubuś Puchatek i jego przyjaciele ze Stumilowego Lasu”.
Naszą szkołę odwiedziły również przedszkolaki, które pojawiły się w pięknych, kolorowych, wiosennych strojach.
Dziękujemy wszystkim za wspólne, radosne powitanie wiosny!
