Uroczyście, wzruszająco, a zarazem radośnie zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań za całoroczną pracę.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów za ich wysiłek i osiągnięcia. Kolejny raz wręczono wyjątkowe świadectwa z wyróżnieniem dla każdego ucznia w ramach projektu „Kolorowe Świadectwa”, który podkreśla, że każdy ma swoje talenty i sukcesy warte docenienia.
Szczególnie pożegnaliśmy uczniów klas ósmych, którzy rozpoczynają nowy etap swojej edukacyjnej drogi. Życzymy Wam odwagi, wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz powodzenia w nowych szkołach!
Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom życzymy słonecznych, radosnych, pełnych niezapomnianych przygód, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!
